O Nas

Poznaj nas

Enet Styl Bydgoszcz

0
Ukończonych realizacji
Każdy ukończony projekt  to dla nas i dla naszych klientów powód do dumy.
0
Zadowolonych klientów
Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najwyższym priorytetem.
0
Udekorowanych okien
Każda aranżacja, którą wykonujemy jest dla nas wspaniałą przygodą.

pracownia aranżacji okien enet styl

Perfekcję osiąga się nie wtedy, kiedy nie można już nic dodać, ale kiedy nie można nic ująć.

Pragniemy zaprezentować Państwu naszą Pracownię Dekoracji Okien. Działamy na rynku od 1994 roku. Wieloletnie doświadczenie w branży tekstylnej oraz dekoracji okien pozwala nam na fachowe doradztwo w tej dziedzinie.

Idąc z duchem czasu uważnie śledzimy najnowsze trendy, aby zawsze zaproponować coś nowego. W naszym salonie prezentujemy wiele kolekcji tkanin czołowych światowych fabryk. Pracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi tkaninami. Nie szukamy oszedności kosztem jakości. Nie boimy się kreatywności, a jednocześnie nigdy nie zapominamy o praktyczności.

Za główny cel stawiamy sobie nie tylko uszycie dla Ciebie zasłon, firan czy rolet ale przede wszytkim stworzenie prawdziwego dzieła sztuki w najlepszej możliwej cenie.  Nasz zespół specjalistów codziennie pracuje nad stworzeniem komfortu w Twoim domu. W naszej pracowni znajduje się ponad 4000 artykułów do dekoracji okien. Według szkiców naszych projektantów uszyto już ogromną liczbę aranżacji, których przykłady prezentujemy na naszej stronie internetowej.

Przeplatamy naszą pasję tworzenia pięknych okien ze zdobytym doświadczeniem. Dlatego jakikolwiek jest Wasz styl i pomysł na Dom, będziemy dumni że staniemy się jego częścią. Współpracujemy z projektantami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

„Domy, podobnie jak ludzie, mają własną duszę i własne oblicze, które odzwierciedla ich wewnętrzną istotę” (Alexander Dumas). W naszj pracy dążymy do tego aby nasze firany, zasłony i rolety były tak wyjątkowe jak Ty. Pragniemy aby odzwierciedlały w wystroju domu każdą cechę Twojego charakteru i wyczucia stylu.

Porady ekspertów

Zamów wizytę
doradcy

Ewa Karnowska
Ewa KarnowskaDoradca klienta
Tel.: +48 531 443 114